Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Öğrencilere ve Personele Acil Durum Eğitimi Verildi

Öğrencilere ve Personele Acil Durum Eğitimi Verildi

0
Öğrencilere ve Personele Acil Durum Eğitimi Verildi

Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde öğrencilere ve personele “Acil Durum Ekipleri ve İlk Müdahale Eğitimi” verildi.

Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde öğrencilere ve personele Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından “Acil Durum Ekipleri ve İlk Müdahale Eğitimi” verildi.

Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezinde yer alan Bülbülzade Aygün Erkek Öğrenci Yurdu ve Eruslu Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilerle Bülbülzade Vakfına bağlı birimlerde çalışan personele acil durum ve ilk müdahale eğitimi verildi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından “Güvenli Yaşamayı Öğreniyorum, Acil Durum Ekipleri ve İlk Müdahale Eğitimi” başlığı ile yapılan programda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Cafer Yılmaz bir konuşma yaparak konuyla ilgili öğrencileri bilgilendirdi. Ardından Bülbülzade Vakfı Yurtları Genel Müdürü Sıddık Akdoğan kürsüye gelerek olası bir yangında müdahale için gerekli ekipmanlarla ilgili haziruna bilgi verdi.

Son olarak İtfaiye Daire Başkanlığında görevli bir uzman tarafından yangının yapısı ve gelişimi ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.