Ana Sayfa Kuruluşlar Akdeniz Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Derneği Öğrencilerden Abdullah Polat’ın Kabrine Ziyaret

Öğrencilerden Abdullah Polat’ın Kabrine Ziyaret

0
Öğrencilerden Abdullah Polat’ın Kabrine Ziyaret

Akdeniz Derneği Ortaöğretim Komisyonu öğrencileri, dernek kurucularından Abdullah POLAT’ın vefatının yıldönümünde kabrine ziyarette bulundu.

Abdullah POLAT’ı Anma ve İftar Programına Akdeniz Derneği Üyeleri, Ortaöğretim Öğrencileri ve Adana Ülfet Derneği Ortaöğretim Komisyonu katıldı.

Program Koordinatörü Murat Utma gençlere kabir başında, yaşadığımız hayatın bir gün mutlaka son bulacağını hatırlatıp, sanallıklardan kurtulup hakikate sarılmanın önemine işaret etti. “hayatımızı güzel işlerle doldurup bir buket çiçek gibi tarihe bırakacak bilinçle yaşamayı istemeliyiz” dedi.

Utma “Abdullah POLAT, böyle bir hayatın peşindeydi. Okumaları, konuşmaları, yaptığı işlerle geçtiği yerlerden izler bıraktı. Biz yolumuzu aydınlatan, böylesi çalışmaların gerçekleştirilmesinde ve üzerimizde emeği olan Abdullah POLAT Ağabeyimize karşı vefa duygumuzu bir nebze göstermek için buradayız. Hayat hızlıca akıp gitmektedir. Peygamber Efendimiz s.a.v. buyurduğu gibi ağız tadımızı bozsa da biz ölümü hep hatırlayacağız ve şu an da toplumumuzdan uzaklaşan vefa değerimizi yeniden hayatın içinde yaşatacağız” dedi.

Akabinde dernek merkezindeki iftar programına geçildi. Burada Abdullah POLAT’ın yaşamını içeren bir sunum gerçekleştirildi. Program akşam namazı ve çay ikramının ardından sonra erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.