Ana Sayfa Kuruluşlar Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği Şenlikte

Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği Şenlikte

0
Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği Şenlikte

Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneğinin katıldığı “Zeugma 2. Eğitim Bilim ve Kültür Şenliği” sona erdi. Şenliğe yoğun katılım oldu.

Bu yıl Nizip’te ikincisi düzenlenen ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği Zeugma 2. Eğitim, Bilim ve Kültür şenliklerine Anadolu Platformu Üyesi Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği de katılarak yöreye ait yemeklerin tanıtımının ve satışının yapıldığı bir stant açtı. Stant şenlik süresince ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

 

14-15-16 Haziran 2011 tarihlerinde yapılan şenlikte Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği gönüllülerinin yoğun çabası takdirleri topladı.

Osmanlı Parkı’nda gerçekleştirilen şenliğe, Nizip Kaymakamı Yaşar Karadeniz, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kantar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurt, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ömer Faruk Yakar ile öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

Şenliğin açılışı, Kaymakamı Yaşar Karadeniz ve protokol üyeleri tarafından yapıldı.

Açılışın ardından Kaymakam Karadeniz ve beraberindekiler stantları gezerek bilgi aldı. Şenlikte öğrenciler, halk oyunları, davul şov, tiyatro gösterisi ve şiir dinletisi sundu.