Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Nedder Akademi Öğrencilerinden Bülbülzade Vakfına Ziyaret

Nedder Akademi Öğrencilerinden Bülbülzade Vakfına Ziyaret

0
Nedder Akademi Öğrencilerinden Bülbülzade Vakfına Ziyaret

Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Nedder Akademi öğretmenleri ve öğrencileri Bülbülzade Vakfını ziyaret etti.

Nedder Akademi öğretmenlerinden Mehmet Biçimci, İbrahim Halil Kaya ve Osman Baltacı yönetiminde 1 Ocak Perşembe günü yapılan ziyarete 45 öğrenci katıldı. Kafile, Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi bünyesinde bulunan İstikrar Spor Kulübü, BEKAM binası, Ortadoğu Medya Akademisi, Katre Sanat Merkezi ve Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarını gezdi. Gezinin ardından heyet üyeleri Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir'i de ziyaret etti.

 

Nedder Akademi hakkında bilgi veren Nizip Eğitim ve Dayanışma Derneği üyesi Mehmet Biçimci, akademi bünyesinde Cumartesi ve Pazar günleri 6. 7. 8. sınıf öğrencilerine yönelik Akademik Başarıyı Destekleme kursları düzenlendiklerini, bu kurslara maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin katıldığını söyledi. Derslerin yanında çeşitli sosyal etkinlikler de yaptıklarını belirten Biçimci, bu geziyi de öğrencilerin moral ve motivasyonunu güçlendirmek amacıyla yaptıklarını dile getirdi.

 

Gezinin ardından Nedder Akademi kafilesi Nizip'e geri döndü.