Mozaikder’de Seçim Heyecanı

0
Mozaikder’de Seçim Heyecanı

Mozaik Kadın ve Aile Derneği yönetimi 3 yıllık hizmet döneminin ardından 15 Eylül Cumartesi günü yapılan seçimle yenilendi.

Anadolu Kadın ve Aile Derneği (Akadder)’in Gaziantep temsilciliğini de yürüten Mozaik Kadın ve Aile Derneği’nde yeni yönetim için seçim yapıldı. 3 yıllık periyotlar halinde yapılan seçimde önceki yönetimin görev süresinin dolmasının ardından yeni yönetim için seçim yapıldı.

14-15 Eylül tarihlerinde Mozaikder tarafından düzenlenen yeni dönemin ilk hizmetiçi eğitim programının ardından yapılan seçime Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerinden Mahmut Kaçmazer, İbrahim Özmantar, Rabia Aldemir ve Fadime Eminoğlu da katıldı.

Mozikder üyesi 70 kişinin katıldığı seçimde katılımcıların yoğun ilgisiyle yeni yönetim birimi belirlendi. Seçimlerde Rabia Aldemir, Fadime Eminoğlu, Ayşe Kar, Hatice Sohbet, Elif Aksu, Perihan Kaya yönetime seçildi. Yönetim kurulunun ilk toplantısında Rabia Aldemir başkanlığa seçildi. Usül olarak seçilen 6 kişi Bülbülzade Vakfı yönetiminin de görüşünü alarak kendi aralarında görev dağılımlarını yapacaklar.

Mozaik Kadın ve Aile Derneği üyeleri Bülbülzade Vakfı’na bağlı olarak çalışan Üniversite, Öğretmen, Yetim, Evde Karakter Eğitimi, Yardım, Ortaöğretim ve Suriye gibi komisyonlarda aktif olarak görev alıyor. Gönüllülük esasına göre yapılan çalışmaların bundan sonraki dönemlerde de artarak devam edeceği vurgulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.