Mozaikder Hizmetiçi Eğitim Programı Yapıldı

0
186

Mozaik Kadın ve Aile Derneği (Mozaikder) tarafından düzenlenen yeni dönemin ilk hizmetiçi eğitim programı Gaziantep’te yapıldı.

Mozaik Kadın ve Aile Derneği yeni dönemin ilk hizmetiçi eğitim programını 30 Eylül Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda gerçekleştirdi. Hizmetiçi eğitim programına Mozaikder Başkanı Rabia Aldemir, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

Hizmetiçi eğitim programının öğleden önceki bölümünde “Bir Eğitim Modeli Süleymaniye; Yönetim, Psikoloji ve Kurum Kültürü” kitabının tahlili yapıldı. Üç oturum şeklinde yapılan kitap tahlilinin ilk oturumunda; Hatice Sohbet, Betül Kavuncu, Gülcan Akaslan ve Fatma Taş, ikinci oturumunda; Seyre Batuk, Sevilay Şakı, Büşra Yıldız, üçüncü oturumunda ise; Ayşe Kar, Gülhan Dinç, Nursinem Eminoğlu ve Fatma Dicle sunumlarını gerçekleştirdiler.

Sunumların ardından bilgi yarışması düzenlendi.

Programın öğleden sonraki ikinci bölümünün ilk oturumunda ise “Yönetim, Psikoloji ve Kurum Kültürü” başlığı ile Mozaikder Başkanı Rabia Aldemir tarafından bir sunum gerçekleştirdi.

Ardından hizmetiçi eğitim programının değerlendirmesinin yapıldığı forum bölümüne geçildi. Programın son bölümünde ise yeni dönemde yapılacak çalışmaların ele alındığı istişare bölümü yer aldı. Hizmetiçi eğitim programı yapılan istişarelerin ardından sona erdi.