Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Mersin İyilikder’den Amatem’e Kitaplık Yardımı

Mersin İyilikder’den Amatem’e Kitaplık Yardımı

0
Mersin İyilikder’den Amatem’e Kitaplık Yardımı

Mersin İyilikder Temsilciliği, Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi (AMATEM) toplantı salonuna kitaplık ve kitap bağışı yaptı.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi (AMATEM) toplantı salonuna, Mersin İyilikder Temsilciliği tarafından kitaplık ve kitap bağışı yapıldı.

Mersin İyilikder Temsilciliğinin, İçel Anadolu Lisesi ile birlikte hazırladığı kitaplık, madde ve alkol bağımlılığı tedavisi gören vatandaşlara hastalıkları ile mücadele sırasında arkadaşlık etmesi ve stresli dünyalarına yeni ufuklar açması amacı ile yapıldı.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Memnune Çamsarı, Hastane Yöneticisi Dr. Harun Özmen ve İçel Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Ada, öğretmen ve öğrencileri programda hazır bulundular.

Dr. Memnune Çamsarı AMATEM’e yapılan bu anlamlı katkıdan dolayı Mersin İyilikder Temsilciliği yetkililerine teşekkür etti.

Mersin İyilikder Temsilciliği de ilgilerinden dolayı Dr. Çamsarı’ya, AMATEM personeline, İAL’e öğretmen ve öğrencilerine ve okul müdürü Yusuf Ada’ya teşekkür etti.