Mengüşoğlu Öğrencilerle Bir Araya Geldi

0
207

Yazar Metin Önal Mengüşoğlu, Anadolu Öğrenci Birliği’nin davetlisi olarak geldiği Gaziantep’te yoğun bir programla öğrencilerle bir araya geldi.

Yazar Metin Önal Mengüşoğlu,19 Mart Pazartesi günü Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi’nin davetlisi olarak geldiği Gaziantep’te yoğun bir programla öğrencilerle bir araya geldi.

İlk olarak Bülbülzade Vakfı’nda düzenlenen kahvaltı programına katılan Mengüşoğlu burada öğrencilerle hasbihal ederek soruları yanıtlandı.

Ardından Farabi Kitap Kafe’ye geçen Mengüşoğlu, burada da öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilere hitap etti ve ardından kitaplarını imzaladı.

Öğleden sonraki bölümde ise Pusula Kitabevi’nde düzenlenen söyleşi ve imza gününe katılan Metin Önal Mengüşoğlu, burada da Üniversite öğrencilerine hitap ederek öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

Akşam ise yine Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi tarafından Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) Konferans Salonunda düzenlenen “Düşünmek Farzdır” isimli söyleşi programına katılan Metin Önal Mengüşoğlu öğrencilere hitap etti.

Yazar Mengüşoğlu yoğun bir programın ardından Gaziantep’ten ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz