Ana Sayfa Kuruluşlar Manisa Valisine Nezaket Ziyareti

Manisa Valisine Nezaket Ziyareti

0
Manisa Valisine Nezaket Ziyareti

Manisa Araştırma Derneği (MANADER) yönetim kurulu üyeleri Manisa’da kısa bir süre önce görevine başlayan Vali Abdurrahman Savaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Manisa’da kurulmuş, Manisa’ya özel bir dernek olduklarını belirten Başkan Mustafa Soykök, hem hoş geldiniz demek hem de tanışmak maksadıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Manisa İl Halk Kütüphanesi karşısında liselere yakın bir yerde ofislerinin bulunduğunu belirten Soykök, “Hizmet verdiğimiz büromuzda gençlere daha yakın olmak istedik. Büromuzun içerisinde gençlerin boş vakitlerini geçirebilecekleri çeşitli araçlar mevcut.   Yaklaşık 1 yıldır hizmet veriyoruz. Manisa’ya güzel hizmet etmek adına daha uzun yıllar çalışmayı planlıyoruz” dedi.

Toplumdaki bazı hizmetlerin aksayabileceğini belirten Vali Savaş, “Sivil toplum örgütleri halkın ihtiyaçlarını giderecek faaliyetler yürütmektedirler.  Manisa’daki derneklerin bu alanda başarılı olduklarını düşünüyorum. Tüm dünyadaki ihtiyaç sahiplerine elinizi uzatma imkânınız var. Aynı zamanda toplumun, özellikle gençlerin sahip olduğu değerlere sahip olması ve bunun idame ettirilmesi de üstlendiğini önemli misyonlardandır. Sizin derneğinizin amacının da bu olduğunu düşünüyor ve başarılarınızın devam etmesini diliyorum” diye konuştu. (A.Günhan)