Ana Sayfa Kuruluşlar MANA-DER’DEN VALİ ERDOĞAN BEKTAŞ’A ZİYARET

MANA-DER’DEN VALİ ERDOĞAN BEKTAŞ’A ZİYARET

0
MANA-DER’DEN VALİ ERDOĞAN BEKTAŞ’A ZİYARET

Manisa Araştırma Derneği (MANA-DER) Başkanı Şaban Mertyürek ve yönetim kurulu üyeleri Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

MANA-DER Başkanı Şaban Mertyürek, ziyarette yaptığı konuşmada Vali Bektaş’a ‘hoş geldiniz’ demek ve çalışmaları hakkında bilgi vermek istediklerini söyledi.

Başkan Mertyürek, “MANA-DER olarak gayemiz, dinimizin ve kültürümüzün güzel gördüğü temel ahlaki özellikleri taşıyan insanlarla; açıklık, verimlilik, üretkenlik niteliklerine sahip kurumlarla; erdemli, ahlaklı ve dayanışmacı bir toplulukla ahlaklı, dürüst ve kişilikli bir neslin yetişmesine, huzurlu, güvenli ve yaşanabilir bir dünyanın imar ve inşasına çalışan bir dernek olmaktır. Temel misyonumuz; üretip geliştireceğimiz model, ürün ve projelerle ve en önemlisi yetişmiş insan gücümüzle, insanımızın; tarihiyle, değerleriyle ve evrensel islâmi ve insani duyarlılıklarla yeniden buluşturulması ve dinimizden, tarihimizden, kültürümüzden ve insan zenginliğimizden kaynaklanan potansiyelimizin açığa çıkması ve faydaya dönüşmesine katkı sağlamaktır” dedi.

Vali Erdoğan Bektaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.