Ana Sayfa Kuruluşlar Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı Mali Komisyon Yıllık Toplantısını Gerçekleştirdi

Mali Komisyon Yıllık Toplantısını Gerçekleştirdi

0
Mali Komisyon Yıllık Toplantısını Gerçekleştirdi

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı Mali Komisyonu bu hafta Vakıf merkezinde bir araya geldi.

Bir yıllık mali değerlendirmenin yapıldığı komisyon toplantısına Anadolu Platformu YİK Başkanı Ramazan Kayan, YİK Üyesi Davut Güler, Anadolu Platformu Koordinasyon Kurul Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Genel Sekreter Mehmet Alpcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Soyluoğlu, Hüseyin Özhazar, Ahmet Çamurluoğlu, ANESİAD Başkanı Ali Kılavuz, Başkan Yardımcısı Ömer Çiçek, Anadolu Öğrenci Birliği Başkanı Tamer Çalhan da katıldılar.

Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu Başkanı Turgay Aldemir Bir yılın muhasebesine dair bir konuşma yaparak yapılan faaliyetlerin etkisi ve sonuçları üzerine bir değerlendirme yaptı. Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Soyluoğlu Van depreminde yürütülen çalışmaların muhasebesini yaparak yapılan çalışmaların kardeşlik temelini kuvvetlendirdiğine dikkat çekti. İş adamı M. Hanifi Yılmaz Suriye’ye götürülen yardım esnasında yaşadıklarını anlatarak ihtiyaç sahiplerinin durumlarını anlattı.

Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çamurluoğlu ve Özkan Soyluoğlu yıllık mali bilançoyu açıklayarak gelir ve gider durumunu üyelerle paylaştılar. Programın sonunda bir konuşma yapan Anadolu Platformu YİK Başkanı Ramazan Kayan erdemli bir toplum olmak için yürütülen faaliyetlere değinerek “daha çok çalışmamız gerekiyor” dedi. Yapılan ikramlardan sonra toplandı sona erdi.