Liman Derneği’nden Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğü Ziyareti

0
239

Liman Derneği, “Bugün Hiç Kitap Okudun mu?” projesi kapsamında Antalya Valisi Muammer Türker’i ve Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Tevke’yi ziyaret etti.

Liman Eğitim ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri hazırladıkları ve Kutup Yıldızı Gençlik Derneği ile birlikte ortak yürütecekleri “Bugün Hiç Kitap Okudun mu?” projesi kapsamında Antalya Valisi Muammer Türker’i ve Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Tevke’yi ayrı ayrı ziyaret etti.

Liman Derneği yönetim kurulu üyeleri “Bugün Hiç Kitap Okudun mu?” projesi hakkında bilgi vermek ve desteklerini almak için Türker ile Tevke’ye ziyarette bulunduklarını dile getirdi.

Liman Der başkanı Şükrü Okudan, dernek çalışmaları ve “Bugün Hiç Kitap Okudun mu?” projesi hakkında Vali Türker’e bilgi vererek desteklerini istedi.

Teknolojik aletlerin günümüzde yaygın olarak kullanılmasından dolayı kitap okuma kültürünün yeniden gündeme gelmesi ve farkındalık oluşturulması amacıyla yapılan projeyle ilgili olarak proje koordinatörü Bülent Koçoğlu detaylı bilgileri Vali Muammer Türker’e ve Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Tevke’ye ayrı ayrı ziyaretlerinde anlattı.

Projenin sürdürülebilirliği ve farkındalığı yakalamak için çeşitli sosyal etkinlikleri de barındırdığı, sunumlar arasındaydı.