Liman Derneği ve Tire Kitap “Antalya Eğitim ve Kitap Şenliği”nde

0
294

Liman Derneği ve Tire Kitap, 19 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecek olan “Antalya Eğitim ve Kitap Şenliği”ne katıldı.

Antalya Platformu’nun öncülüğünde yapılan “Antalya Eğitim ve Kitap Şenliği” başladı. Cam Piramit’te yapılan fuarda çok sayıda kitap ve yayınevi okuyucuyla buluştu.

10-19 Nisan tarihleri arasında açık olacak olan kitap fuarının açılışını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel gerçekleştirdi. Kurdele kesiminde Antalya Platformu Dönem Başkanı Metin Doğan, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Eğitim-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, Liman Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şükrü Okudan da yer aldı.

Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Kitap fuarlarına çocuklarımızın, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın ilgisini ne kadar yüksek düzeyde tutabilirsek bu ülkenin temellerini o kadar sağlam atmış oluruz” dedi.

Tire Kitap’ın 100’e yakın eseri Liman Derneği’nin öncülüğünde fuarda sergileniyor. 19 Nisan’a kadar sürecek olan fuarda kitap kurtları Tire standını ziyaret ederek uygun fiyatla kitap alabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz