Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Kudüs ve Tarihimiz Derneği’nden AÖB’ye Ziyaret

Kudüs ve Tarihimiz Derneği’nden AÖB’ye Ziyaret

0
Kudüs ve Tarihimiz Derneği’nden AÖB’ye Ziyaret

Kudüs ve Tarihimiz Derneği, Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Kudüs ve Tarihimiz Derneği gençlik ve eğitim sorumluları Sedat Sinan ile Ali Haydar Anadolu Öğrenci Birliği Genel Merkezi’ni ziyaret ederek AÖB Yönetim Kurulu üyeleriyle çeşitli istişarelerde bulundu.

Gençlerde Kudüs bilinci oluşturma amaçlı çalışma yürüttüklerinin altını çizen Sedat Sinan, “Bizler istiyoruz ki yeni dönemde ortak çalışmalar yaparak Kudüs bilincini gençlerimize aşılayalım ve Anadolu Öğrenci Birliği’nin sahadaki insan kaynağından yararlanalım. Bu kapsamda yapacağımız işlerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanı Mesut Çaça ise nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür ederek: “Bizler de davet ve tebliğ çalışmalarını yürütürken Kudüs gibi önemli bir konuyu gençlerin gönlünde ve zihninde diri tutmaya çalışıyoruz. Geçen yıl yaklaşık 50’yi aşkın üniversitede ‘Bilgiden Bilince Kudüs’ sergisi açtık. Yine aynı yıl içerisinde ‘Bilgiden Bilince Kudüs’ kitapçığı yayınladık. İnşallah bundan sonraki süreçlerde de daha hayırlı işlerde sizlerle beraber ortak çalışmalar yürütürüz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.