Ana Sayfa Kuruluşlar Körfez Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Körfez Derneği Hizmetiçi Eğitim Programı Yapıldı

Körfez Derneği Hizmetiçi Eğitim Programı Yapıldı

0
Körfez Derneği Hizmetiçi Eğitim Programı Yapıldı

Körfez Derneği hizmet içi eğitim programı, Dörtyol temsilcilik binasında gerçekleştirildi.

Körfez Derneği hizmet içi eğitim programı Erzin, Dörtyol Payas, İskenderun temsilciliklerinde ve komisyonlarında çalışanların katılımı ile yapıldı. Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir ve Anadolu Platformu Teşkilatlanma Sorumlusu Gazi Kılıçparlar’ın da katılım sağladığı program, Dörtyol temsilcilik binasında gerçekleşti.

Turgay Aldemir, program içerisinde konuşma yaptı. Aldemir konuşmasında dinleyicilere; İslam dünyası ve ülke eksenindeki sorumlulukları hatırlatarak, Allah'a karşı, dünyaya karşı, tüm insanlara karşı, ümmete karşı, cemaate karşı, aileye karşı ve insanın kendisine karşı olan sorumluluklarını sıraladı.

Ardından Anadolu Platformu Teşkilatlanma Sorumlusu Gazi Kılıçparlar yaptığı konuşmada; yerelliği yakalamanın gerektiğini, bunun için her daim okuyup, düşünüp, yenilenmek gerektiğini vurguladı.

AKADDER Başkanı Rabia Aldemir de kadınlarla yaptığı özel toplantıda bölgede neler yapabileceği üzerinde durarak, zihin açıcı önerilerle katılımcıların motivasyonunu artırdı.

Programda öğle yemeği arasından sonra SWOT analizi yapıldı. Yapılan analiz sonucunda imkanlar, fırsatlar ihtiyaçlar ve tehditler üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

Hizmetiçi eğitim programı, dilek ve temennilerle tamamlandı.