Kitap Tanıtım Programı Düzenlendi

0
183

Sebilay Derneği Başkanı İzzettin Geçen’in de katıldığı kitap tanıtım programında Nurettin Topçu’nun Türkiye’nin Maarif Davası adlı kitabı ele alındı.

Sebilay Dernek Başkanı İzzettin Geçen'in de katıldığı kitap tanıtım programı 17 Nisan Perşembe günü Alanya Gençlik Merkezi’nde yapıldı.  Sebilay Derneği Eğitim Komisyonu Başkanı  Aydın Azak tarafından başlatılan ve ilki kitap mütalaasında Nurettin Topçu’nun Türkiye'nin Maarif Davası adlı kitabı ele alındı.

Kitabın ilk bölümünü Cenap Bozkurt, ikinci bölümü Aydın Azak, üçüncü bölümü Ahmet Özkan ve son bölümü de Hasan ilhan tarafından sunuldu. Kitapla ilgi soruları 5. Bölge Sorumlusu Hasan İlhan ve okuyanlarla sunumcular birlikte cevapladı. Eleştirileri yapan arkadaşların katkılarıyla program ilgi gördü.

Eğitim Komisyonu Başkanı Aydın Azak bu faaliyetin farklı kitaplarla devam edeceğini belirterek, “Müteala için kitap okuyan arkadaşların yanında dinlemek içinde katılımcı olan arkadaşlara katılımlarından dolayı teşekkür ederiz” diyerek programı bitirdi.