Ana Sayfa Kuruluşlar Kitap Okuma Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kitap Okuma Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

0
Kitap Okuma Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ülfet Derneği, Anadolu Öğrenci Birliği Adana Şubesi ve Erdemli Gençlik Kulübü tarafından 31 Mayıs’da düzenlenen Kitap Okuma Yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

Anadolu Platformu YİK Başkanı Ramazan Kayan'ın "İyilik Çağrısı", Anadolu Platformu Yön. Kur. Başkanı Turgay Aldemir'in "O'na Yolculuk" ve Yazar Adil Akkoyunlu'nun "İbadet Gerçeği" adlı eserlerinden sorumlu tutulan lise öğrencilerinin girdiği sınavda ilk 3'e girme başarısı gösteren öğrencilere ödülleri Erdemli Gençlik Kulübü'nün Adana'nın Kozan ilçesinde düzenlediği piknik programında takdim edildi.

 

Erdemli Gençlik Kulübü Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi sorumlusu Hüseyin Gülşen'e birincilik ödülü olan yarım altın Anadolu Platformu Yön. Kur. Üyesi ve Ülfet Derneği Yön. Kur. Başkanı Gazi Kılıçparlar tarafından takdim edildi. Daha sonra ikinci olan Fadime Dardağan'ın çeyrek altın, üçüncü olan Seçil Babat'ın ise kol saati ödülleri Ülfet Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Ayşegül Kılıçparlar tarafından verildi.