Ana Sayfa Kuruluşlar İlim Hikmet Vakfı Kayseri’de Yaz Okulu Heyecanı Başladı

Kayseri’de Yaz Okulu Heyecanı Başladı

0
Kayseri’de Yaz Okulu Heyecanı Başladı

İlköğretim çağındaki 250 Öğrenciye toplam 40 kişilik Eğitici kadrosuyla; Kuran-ı Kerim öğretimi, dini bilgiler, ezber çalışmaları, ebru, el sanatları, sinema gösterimi, yüzme ve futbol etkinlikleri yapılıyor.

Vakıf Hizmet Binasında İlköğretim çağındaki 250 Öğrenciye toplam 40 kişilik Eğitici kadrosuyla; Kuran-ı Kerim öğretimi, dini bilgiler, ezber çalışmaları, ebru, el sanatları, sinema gösterimi, yüzme ve futbol etkinlikleri yapılıyor.

Ailelerden Yoğun İlgi

Konu ile alakalı açıklama yapan dernek yöneticileri şöyle bir açıklama yaptılar: Müracaat tarihinden itibaren çok yoğun bir taleple karşılaşan İlim Hikmet Vakfı yönetimi ve Yaz Okulu Komisyonu Kayseri’lere teşekkürlerini sunmaktadır. Halkımız; çocuklarının İslam ve değerlerini, sosyal ve kültürel faaliyetlerle birlikte öğrenmelerini ve böyle bir faaliyetin İlim Hikmet tarafından yapılmasını büyük bir teveccühle karşılamıştır.

Yaz Okulu kayıtlarımız tamamen dolmuştur. İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz.  Vakıf imkânları el vermediği için kayıtlarını yapamadığımız ailelerden bu durumu anlayışla karşılamalarını bekliyoruz.

İlim Hikmet olarak öğrencilerle eğitim çalışmalarımız yaz tatilinde ve eğitim-öğretim döneminde de devam etmektedir. Eylül ayı başında vakıf merkezinde yeni kayıtlar yapılacaktır.