Kayseri İyilikder’den Kış Kampanyasına Destek

0
158

İyilikder Kayseri Temsilciliği, gönüllü öğrencilerle bir araya gelerek kış kampanyasına destek verdi.

İyilikder Kayseri Temsilciliği, kış soğuklarının iyiden iyiye kendini hissettirmesiyle birlikte gönüllü öğrencilerle bir araya gelerek kış kampanyasına destek verdi.

Kampanyaya destek için gönüllü öğrencilerin katkılarıyla kermes düzenleyen Kayseri Temsilciliği, birçok ailenin ısınmasına ve gıda ihtiyacının karşılanmasına vesile oldu.

Çocukların ve ailelerin gıda ihtiyaçlarıyla birlikte kışlık yakacaklarını da karşılayan Kayseri Temsilciliği, yardım çalışmalarına kış boyunca devam edecek.

Kış soğuklarının artık kendini iyice hissettirdiği şu günlerde, zor şartlar altında yaşamlarını sürdüren ve kışa hazırlık yapamayan ihtiyaç sahiplerinin, muhacirlerin ve çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşılamak için düzenlenen İyilikder’in yardım kampanyasına siz de destek olabilirsiniz.

Bağış tutarları;

Çocuk mont: 35 TL, Çocuk Kazak: 15 TL, Çocuk pantolon: 15 TL, Çocuk bot: 35 TL, Battaniye: 35 TL, Kışlık şefkat paketi (tüm kışlıklar): 135 TL ve Soba (borular dahil): 250 TL’dir.

Detaylı bilgi için 0212 534 68 25 nolu telefonu arayabilir, online bağış ekranlarından İyilikder kampanyasına katkı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca https://iyilikder.org.tr/onlinebagis/#Kisyardimlari linkini tıklayarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz