Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği Katliamlar Basın Açıklaması ile Telin Edildi

Katliamlar Basın Açıklaması ile Telin Edildi

0
Katliamlar Basın Açıklaması ile Telin Edildi

Anadolu Öğrenci Birliği tarafından ABD’de katledilen üç Müslüman genç ve Mersin’de katledilen Özgecan Aslan için Gaziantep’te basın açıklaması yapıldı.Anadolu Öğrenci Birliği tarafından ABD’de katledilen üç Müslüman genç ve Mersin’de katledilen Özgecan Aslan için Gaziantep’te basın açıklaması yapıldı.

Anadolu Öğrenci Birliği tarafından ABD'de katledilen üç Müslüman genç ve Mersin'de katledilen Özgecan Aslan için Gaziantep'te basın açıklaması yapıldı. 

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi tarafından 16 Şubat Pazartesi günü Gaziantep Üniversitesi önünde ABD'de katledilen üç Müslüman genç ve Mersin'de katledilen Özgecan Aslan için basın açıklaması yapıldı. Açıklamaya Gaziantep'te çeşitli üniversitelerde okuyan 250 civarında üniversite öğrencisi ve lise öğrencisi katıldı. AÖB üyesi Sevda Kavak tarafından okunan basın açıklamasındazulüm oldukça Anadolu Öğrenci Birliğinin meydanlarda olacağı vurgulanarak ABD’de öldürülen üç genç ya da yanı başımızda vahşice katledilen Özgecan Aslan, coğrafyamızdaki katliamlar bizlere insanlık sorumluluğu yükleyerek var gücümüzle mücadele etmemizi gerektiğini göstermektedir denildi.