Ana Sayfa Kuruluşlar ‘Kardeşlik Çağrısı’ Tahlil Edildi

‘Kardeşlik Çağrısı’ Tahlil Edildi

0
‘Kardeşlik Çağrısı’ Tahlil Edildi

Ülfet Derneği Esnaf ve Semtler Komisyonu, “Kardeşlik Çağrısı” kitabını tahlil etti.

Ülfet Derneği Esnaf ve Semtler Komisyonu, “Ailece Okuyoruz” programıyla, üye ve gönüllülerini ailece kitap tahlilinde buluşturdu.

Ramazan Kayan’ın “Kardeşlik Çağrısı” kitabının tahlil edildiği Ailece Okuyoruz programı, Ülfet Derneği Genel Merkezi’nde semt gruplarının aileleriyle birlikte katılımıyla gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Grup Ülfet’in ezgileri ile başlayan program, daha sonra  Ülfet Derneği Öğretmen Komisyonu üyesi Şükrü Bilik ile Esnaf ve Semtler Komisyonu Başkanı Ramazan Mengütaycı tarafından yapılan selamlama konuşmaları ile devam etti. 

Moderatörlüğünü Esnaf ve Semtler Komisyonu Üyesi Veysel Bülent Yavuz’un yaptığı kitap tahlil programında semt grup temsilcileri İbrahim Yüce, Hayri Temel, İbrahim Gültepe, Muhammed Çiftçi ve Seyhan Altınyüzük “Kardeşlik Çağrısı” kitabından kendilerine ayrılan bölümlere ait kesitler sundular.

Konuşmacılardan birinin pratik kardeşlik örneği sergilemek adına katılımcılara rica etmesiyle yanlarında bulunanlara kardeşçe sarılanların hali görülmeye değer anlar yaşattı.

Program, çeşitli ikramların ardından sona erdi.