Kaplıcalara Gezi

0
Kaplıcalara Gezi

Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Sosyal Kültür komisyonu Bingöl’ün Ilıcalar beldesinde bulunan Bin-Kap kaplıcalarına 4 günlük bir gezi düzenledi.

Van Gökkuşağı Derneği’nin organize ettiği ve bu yıl 7.si gerçekleştirilen programa Doğu Anadolu Bölgesi’nden yaklaşık 100 kişi katıldı. Bölgeden Van, Tatvan, Erciş, Doğubeyazıt, Gevaş, Siverek, Muş, Iğdır, Kars, Batman, Bingöl ve Elazığ’dan katılımın gerçekleştiği programa aynı zamanda Anadolu Platformu istişare kurulu başkanı Ramazan Kayan, Platform koordinasyon kurulu başkanı Turgay Aldemir, koordinasyon kurulu başkan yardımcısı Gazi Kılıçparlar, Platform genel sekreteri Mehmet Alpcan ve koordinasyon kurulu üyesi Tamer Çalhan da katıldılar.

Çok dolu dolu geçen programda istişare kurulu başkanı Ramazan Kayan ve Koordinasyon kurulu başkanı Turgay Aldemir birer sunum gerçekleştirdiler. 16.05.2013 Perşembe saat 20:30’da Platform başkanı katılımcılarla “Yeni Dünyada siyaset ve ahlak olgusu” başlıklı sunumu paylaşırken, İstişare kurulu başkanı Ramazan Kayan da 17.05.2013 Cuma saat 20:30’da “Gelecek ve yönetim algısı” başlıklı konuyu paylaştı. Zaman zaman güncel konularla alakalı istişare ortamlarının da gerçekleştiği programa, zaman zaman da Grup Selam’ın Müzik dinletisi eşlik etti. Dört gün boyunca dolu dolu geçen program 19.05.2013 Pazar günü sona erdi.