Ana Sayfa Yazarlar Necip Cengil Kahrolsun İsrail – (Necip Cengil)

Kahrolsun İsrail – (Necip Cengil)

0
Kahrolsun İsrail – (Necip Cengil)

Kahrolsun İsrail

 

Lamı cimi yok, kahrolsun İsrail ve başını yesin kendisine destek olanların… Bu bir Yahudi düşmanlığı değil, bir beddua… Siyonizmin etkisinde olmayan Yahudiler de İsrail terör şebekesinin katliamlarına itiraz ediyor ama İsrail’i küresel projenin bir uzantısı olarak bölgeye yerleştirenler, bu insan kasaplarının sırtını okşuyor…

Bu nedenle Allah İsrail terör oluşumunu ve onun sırtını sıvazlayanları kahretsin!

İsrail BM’ye göre devlet, bana göre değil, o kanlı bir projenin kan içici vampiri… Batının klasik vampir hikâyelerini İsrail üzerinden bu yüzyıla taşıyanlara lanet olsun! Vampir devletler İsrail’i kutlar, Filistinli çocuk ölür, çocuk yetmez annesi ölür, o yetmez babası ölür. BM “her iki tarafta ateşkesi düşünmeli” der. İsrail’i besleyenler “İsrail’in savunma hakkını destekliyoruz” diye beyanat verir. Ben de “siz de, o desteklediğiniz terör şebekesi de kahrolsun” derim ama İsrail’e devlet demem. Devlet olmanın bir namusu vardır. İsrail’in yaptığı namussuzluğu, kendilerine kim öğretti derim… Lanetlerin tokada dönüşeceği günleri beklerim. Lanet tokada dönüşür mü, dönüşür. Lanetlenen terör şebekesi, sırtını sıvazlayanların başını yer mi yer! Yemesini beklerim.

Bir şey düşündürür beni; acaba duası dikkate alınacaklardan mıyım, böyle dua edenlerin, slogan atanların ne kadarının bu seslenişi arşı alaya yükselir, ne kadarı ağızdan çıktığı gibi ayaklarımızın önüne düşer? Merak ederim!

Bir şey biliyorum; ben Allah’ın istediği “adam” olmadıkça, zalimler yürüyecek ben slogan atacağım. Onlar öldürecek ben kahrolsun diyerek, etrafımda döneceğim. Her türlü güzel nimetle coşan, kendinden geçen, zalimleşen insan müsveddeleri proje üretecek, ben seyredeceğim.

Beklerim, acaba bir Selahaddin çıkar mı? Beklerim davam mı ağır basar, kirli çıkarlar mı? Beklerim, gerçekten sevdalı bir nesil, projeci, ağlamaya, slogana değil, dünya müstevlilerine diz çöktürecek, erdemi, aklı, yüreği ortaya çıkarıp uygulayacak bir nesil çıkar mı?

Beklerim, insan yetiştirmeyi bırakmış, çıkar kulislerinde kardeşini satmakla meşgul zihinler, ortak insanlık davası için, düştükleri kirli çıkar tuzağından kurtulmayı başarıp, ümmet için, insanlık için proje yarışına girer mi?

Bunlar gerçekleşmezse, ben “kahrolsun İsrail” derim, o terör şebekesi “sesiniz çok güzel çıkıyor, siz az konuşup çok iş yapmadıkça, hep mutlu olacağım” der kan dökmeye devam eder.

Ağır mı oldu acaba bilmiyorum ama sloganlar üzerinde yürüyüp, hayata proje olarak egemen kılınmayan bir bilinç yaralıyor beni. İnsanları “masal islamı” ile uyutup, iş yürütenler yaralıyor beni.

Mezhep tuzağında, çıkarcı, hizipçi zafer beslemeye çalışanlar yaralıyor beni.

Hem mezhep tuzağında debelenip, hem kahrolsun İsrail diye “kükremek” yaralıyor beni. Birbirlerinin kanını tekbir getirerek akıtırken sevinç naraları atanların, İsrail düşmanlığı yaralıyor beni.

Kalemim kuruyor, dilim damağım nasıl kuruyorsa…

Kahrolsun İsrail ve sırtını sıvazlayanlar…

ne kadar çok silah
her taraf acı
öldürmeye takılı elleri
mazlum feryatların duasıyla
bir Filistinli çocuğun feryadıyla
kahretsin Allah!”

———————————-

Necip Cengil

 

DİĞER KÖŞE YAZILARI