Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İyilikder’in Kırtasiye ve Çanta Yardımı Sürüyor

İyilikder’in Kırtasiye ve Çanta Yardımı Sürüyor

0
İyilikder’in Kırtasiye ve Çanta Yardımı Sürüyor

İyilikder Gaziantep Şubesi, Gaziantep’te iki camide eğitim gören 160 öğrenciye daha kırtasiye ve çanta yardımında bulundu.

Geçtiğimiz ay Hz. Talha ve Veysel Karani camilerinde eğitim gören 150 öğrenciye kırtasiye ve çanta dağıtımında bulunan İyilikder Gaziantep Şubesi, bu ayda 160 öğrenciye kırtasiye ve çanta yardımında bulundu.

İyilikder Gaziantep Şubesi tarafından 16 Şubat Cumartesi günü düzenlenen yardım organizasyonunda Sanayi Caminde 100, Şirvani Camiinde eğitim gören 60 örenciye kırtasiye, çanta ve başörtüsü yardımında bulundu.

Organizasyona Minberşam Derneği Başkanı Ali Bekir ve İyilikder gönüllüleri katıldı. Camilerde temel dini bilgiler, Kur’an-ı Kerim ve değerler eğitimi dersleri alan öğrenciler yardım organizasyonu dolayısıyla Kur’an-ı Kerim okudular, ilahiler ve ezgiler söyledi.

Tüm öğrencilere; çanta, kalem seti, defter seti, boyalı kalem seti ve silgiden oluşan kırtasiye seti dağıtılırken kız öğrencilere ise başörtüsü hediye edildi. Yardım organizasyonu toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.