Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İyilikder’den Yetim Ailelere Ziyaret

İyilikder’den Yetim Ailelere Ziyaret

0
İyilikder’den Yetim Ailelere Ziyaret

İyilikder Gaziantep Şubesi yetim aileleri evlerinde ziyaret ederek maddi ve manevi destekte bulunuyor.

İyilikder Gaziantep Şubesi kutsal emanetlerimiz olan yetimleri evlerinde ziyaret ediyor. İyilikder Gaziantep Şubesi İlimizin Düztepe ve Kıbrıs mahallelerinde ikamet eden 3 yetim aileyi evlerinde ziyaret edilerek maddi ve manevi destekte bulundu. 28 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyarete İyilikder Gaziantep Şubesi gönüllülerinden Hanife Demir, Emel Kaya, Mehmet Kırıcı, Hanifi Daş katıldılar. Heyet yetim aileleri evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ailelere süt, şeker, çay, makarna, pirinç, mercimek, bisküviden oluşan gıda paketleri ile kıyafetler hediye edildi.

İyilikder Gaziantep Şubesi yetim ailelere sadece maddi destekle yetinmeyip çocuklar için akademik destek programları, yetişkinler için ise aile eğitim seminerleri düzenliyor. 2015 yılı itibariyle 90'ı Suriyeli olmak üzere 500 yetimin eğitim masrafları ve ihtiyaçları düzenli bir şekilde karşılanıyor.

Yetim ailelere yapılan yardımlara sizler de katkı sağlamak isterseniz Online Bağış sayfasını kullanarak güvenli bir şekilde bağış yapabilirsiniz.