İyilikder’den Kardeş Aile Dayanışma Programı

0
208

İyilikder Van Temsilciliği kardeş aileler ve yetimlere yönelik dayanışma programı düzenlerken, Ankara Temsilciliği yetim çocuklara kıyafet yardımında bulundu.

İyiklikder Van Temsilciliği iyilik gönüllüleriyle birlikte kardeş aileler ve yetimlere yönelik dayanışma programı gerçekleştirdi.

İyilikder temsilcilik üyelerinin yanı sıra Akadder, Anadolu Öğrenci Birliği ve Van Gökkuşağı Derneği Kültür Komisyonu üyelerinin katılımı ile renklenen dayanışma programında çocuklar İyilikder gönüllüleri ile birlikte doyasıya eğlendi.

Van esnafının da katılım sağladığı program kardeş ailelere ikram ile son buldu.

Ankara Temsilciliğinden Giyim Yardımı

İyilikder Ankara Temsilciliği giyim yardım mağazasında yetim çocuklara her hafta kıyafet yardımı yapmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra her ay düzenli bir şekilde ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi ve ev eşyası yardımı da yapılıyor.

Geçtiğimiz günlerde kardeş aile ziyaretleri gerçekleştiren İyilikder Ankara Temsilciliği ve gönüllüler Keçiören, Altındağ, Mamak mahallerinde bulunan ailelere gıda yardımı ulaştırdı.

Yardımlar sırasında İyilikder Temsilciliğini sıcakkanlı bir şekilde karşılayan kardeş aileler gönüllülere çeşitli ikramda bulundular.

İyilikder’in düzenli yardımlarıyla dezavantajlı kardeş ailelerin mutfak masrafları karşılanmış oluyor.

Osmaniye Temsilciliği’nden AFAD’a Ziyaret

İyilikder Osmaniye Temsilciliği, AFAD ve İl Göç İdaresi müdürlüklerine ziyarette bulundu.

İyilikder Osmaniye Temsilciliği kurum tanışma ziyaretleri kapsamında AFAD İl Müdürü Serhat Bulut ve İl Göç İdaresi Müdürü Adem Alibekiroğlu’nu makamlarında ziyaret etti.

Ziyarette İyilikder projeleri hakkında bilgi verildi. Sıcak karşılamaları sebebiyle her iki kurum müdürüne de çiçek buketi takdim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz