İyilikder Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor!

0
144

İyilikder Van, Ankara, Isparta, Bursa, Hatay ve Osmaniye’de ihtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı yardımlarla yürekleri ısıtmaya devam ediyor.

İyilikder Van Temsilciliği iyilik gönüllüleriyle birlikte kardeş aileler ve yetimlere yönelik dayanışma programının üçüncüsünü geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.

Temsilcilik üyelerinin yanı sıra Van Gökkuşağı Derneği Kültür Komisyonu üyelerinin ve çok sayıda gönüllünün katılımı ile renklenen dayanışma programında çocuklar doyasıya eğlendi. Van esnafının da maddi destek sağladığı program kardeş ailelere ikram ile son buldu.

Ankara’da Kardeş Aile Yardımlarına Devam Ediliyor

İyilikder Ankara Temsilciliği kardeş aile yardımlarına her hafta rutin bir şekilde devam ediyor.

Bünyesinde bulunan yardım mağazasından ihtiyaç sahibi ailelere her ay düzenli olarak giyim ve gıda yardımında bulunan İyilikder Ankara Temsilciliğine bir grup iyilik gönüllüsü üniversite öğrencisi de destek veriyor.

Geçtiğimiz hafta sonu ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek yardım dağıtımı gerçekleştiren gönüllüler her hafta düzenli hale gelen yardımlar ile ihtiyaç sahiplerine el uzatmanın sevincini yaşıyor.

Isparta’da İyilik Minik Yürekleri Isıttı

İyilikder Isparta Temsilciliği de kış yardımlarına devam ediyor. Temsilciliğe başvuru yapan 155 ihtiyaç sahibine kıyafet yardımı yapıldı. Programa iyilik gönüllüleri de katılım sağladı.

İhtiyaç sahipleri mağazadan gönüllerince seçtikleri kıyafetleri almanın sevincini yaşadı.

Bursa Temsilciliği Kardeş Aile Yardımlarına Devam Ediyor

Bursa’da gecekonduda ikamet eden ihtiyaç sahibi bir ailenin varlığından haberdar olan İyilikder Bursa Temsilciliği o aileye bir ziyaret gerçekleştirdi.

Üç çocuklu ailenin çocuklarından birinin ağır bir hastalık geçirdiğini ve bu yüzden zor günler yaşadıkları haberini alan İyilikder Bursa Temsilciliği hiç zaman kaybetmeden harekete geçti. Aileye erzak ve giyim yardımında bulunuldu.

Hatay’da Gıda Yardımı Devam Ediyor

İyilikder Hatay Payas Temsilciliği yardım çalışmaları ve kardeş aile ziyaretleri kapsamında her ay ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı ulaştırmaya devam ediyor.

Şubat ayı yardım ve ziyaretler kapsamında çeşitli mahallelerde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere ziyarette bulunan İyilikder Temsilciliği minik gönüllülerin de katılımı ile kardeş aile ziyaretleri gerçekleştirdi.

Gıda yardımları ile aylık ihtiyaçları karşılanan ailelerin mutfak masrafları da hafifletilmiş oldu.

Osmaniye’de Huzurevi Ziyareti

İyilikder Osmaniye Temsilciliği, gönüllüler ile birlikte huzurevi ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında gönüllüler ile iyiliğe belki de herkesten çok ihtiyacı olan yaşlıların mutluluğu görülmeye değerdi. Ziyaret sırasında yanlarında hediyeler götüren İyilikder gönüllüleri, yaşlıların hem dertlerini dinledi hem de nasihatlerini aldı.

İyilik gönüllüleri huzurevinden hatıra fotoğrafı çekerek ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz