Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İyilikder Yetim Aile Ziyaretleri Devam Ediyor

İyilikder Yetim Aile Ziyaretleri Devam Ediyor

0
İyilikder Yetim Aile Ziyaretleri Devam Ediyor

İyilikder Gaziantep Şubesi yetim aileleri evlerinde ziyaret ederek maddi ve manevi destekte bulunuyor.

İyilikder Gaziantep Şubesi kutsal emanetlerimiz olan yetimleri evlerinde ziyaret ediyor. İyilikder Gaziantep Şubesi İlimizin Şahinbey ve Şehitkâmil ilçelerinde bulunan 6 yetim aileyi evlerinde ziyaret etti. 16 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilen ziyarete; Konak, Cumhuriyet, Düztepe mahallelerinde ikamet eden yetim aileleri ziyaret edilerek maddi ve manevi destekte bulundu. Ziyarete, İyilikder Gaziantep Şube Başkanı Talip Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler katıldı. Heyet yetim aileleri evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinleyerek hasbihal etti. Ailelere süt, şeker, çay, makarna, pirinç, mercimek, bisküviden oluşan gıda paketleri ile şampuan, kolonya ve kıyafetler hediye edildi.

İyilikder Gaziantep Şubesi yetim ailelere sadece maddi destekle yetinmeyip çocuklar için akademik destek programları, yetişkinler için ise aile eğitim seminerleri düzenliyor. 2015 yılı itibariyle 90'ı Suriyeli olmak üzere 500 yetimin eğitim masrafları ve ihtiyaçları düzenli olarak karşılanıyor.

Yetimlere yapılan yardımlara sizler de destek vermek isterseniz Online Bağış sayfamızı ziyaret ederek güvenli bir şekilde bağış yapabilirsiniz.