Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İYİLİKDER OLARAK KURBAN VEKÂLETLERİNİZİ 150 BİN KİŞİYE ULAŞTIRDIK.

İYİLİKDER OLARAK KURBAN VEKÂLETLERİNİZİ 150 BİN KİŞİYE ULAŞTIRDIK.

0
İYİLİKDER OLARAK KURBAN VEKÂLETLERİNİZİ 150 BİN KİŞİYE ULAŞTIRDIK.

2015 Kurban Organizasyonu’nda İYİLİKDER olarak, kurban vekâletlerinizi 150 Bin kardeşimize ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz.

Kurban yakınlaşmaktır, kurban kardeşliğimizi kanıtlamamızın en güzel fırsatlarında biridir.

İYİLİKDER olarak, geçen kurban bayramında olduğu gibi, bu kurban bayramında da yollara düştük ve bizlere ulaştırdığınız kurban vekâletlerinin, dünyanın dört bir yanında İslami usullere göre kesimini, dağıtımını gerçekleştirdik. Siz değerli bağışçılarımızın desteğiyle ve güveniyle gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız sorunsuz şekilde tamamlandı.Türkiye’de yurtiçi temsilciliklerimizin yanı sıra Suriye, Afrika’da; Nijer, Burkina Faso, Çad, Somali’de, Arakan mülteci kamplarında ve Bangladeş’te, Bosna Hersek,GAZZE ve Moğolistan’da kesimleri ve dağıtımları islami usuller doğrultusunda ekiplerimizce titizlikle gerçekleştirdik.10 Ekim 2015 itibariyle bağışçılarımızın vekaletlerinin gerçekleştirildiğine dair fotoğraf ve videoları görmeleri için Foto Galeri ve Video Galeri menülerinde görüntüler yayınlanacaktır.

Kesimleri gerçekleştirdiğimiz ülkelerdeki kardeşlerimizin bizi beklediklerini görmek, yüzlerindeki mahcup sevinci, çocukların gülen gözlerini görmek bizleri ne kadar doğru bir iş yaptığımız konusunda daha da yüreklendirdi. Bu vesileyle değerli bağışçılarımıza, gönüldaşlarımıza, yoğun çalışmaları sebebiyle temsilcilerimize ve organizasyon ekiplerimize en içten dileklerle teşekkür ediyoruz.

Rabbim nice hayırlarda buluşturmayı nasip etsin inşallah…

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…