İyilikder Mersin Temsilciliğinden Teşekkür Ziyaretleri

0
298

İyilikder Mersin Temsilciliği Mersin’de yapılan faaliyetler ve çalışmalara verilen katkılardan dolayı kentteki birçok firma, işadamı ve kuruma teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

İyiliğe yapılan katkılardan dolayı ziyaret edilen Mersin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet ÇAMSARI, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan KIZILTAN, Sowa Enerji Sn. Fatih KISA, Adkur Gıda Sn. Fadıl KARAK, Bella Mobilya Sn. Ekrem ÇAKAR, Arbel Bakliyat Sn. Hasan ARSLAN, Akışık Elektrik Sn. Akın AKIŞIK, Venna Yemekçilik Sn. Veysi BİLGİ, Tuğra Mobilya Sn. Reşit TURAN, Lale Gıda Sn.Hayri TOPÇU, Tat Bakliyat Sn. Veysel MEMİŞ, Sun Kuruyemiş Sn. Avni ATMACA ve Başhan Bakliyat’a plaket takdim edildi.

Ziyaretlerde bulunan Akdeniz Derneği Başkanı M.Yusuf YALÇINKAYA ve İyilikder Mersin Temsilcisi Hasan KARAKURT, İyilikder’in ülkemizde ve yedi kıtada birçok ülkede kalıcı destek projelerinin yanı sıra, kurban, ramazan etkinlikleri başta olmak üzere, depremler, seller, salgın hastalıklar gibi her türlü acil durumda, savaşların yıkıcı etkisini ortadan kaldırmak adına, insanların yeniden hayata dönmelerine yardımcı olmak için psiko-sosyal destek çalışmaları, rehabilitasyon çalışmaları, meslek edindirme gibi alanlarda insanlara destek olmak ve kardeşlik bağını güçlendirmek için geniş bir coğrafyada faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti.

Ziyaret edilen firmalar ise, İyilikder’in ilimizde yürüttüğü faaliyetlerden memnun olunduğunu, iyilik adına her zaman hazır olduklarını belirttiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.