İyilikder Malatya ve Kayseri Bölge Toplantıları Yapıldı

0
207

İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Kayseri ve Malatya bölge toplantıları 24-25 Mart tarihinde yapıldı.

İyilikder Kayseri bölge toplantısı 24 Mart 2018 Cumartesi günü İyilikder Genel Sekreteri Mustafa Çaylı’nın da katılımıyla Kayseri İlim Hikmet Vakfı binasında gerçekleşti.

Kayseri, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Amasya, Ordu, Tokat ve Sivas temsilciliklerinin hazır bulunduğu toplantıda temsilcilik bulunmayan illerde çalışma yapılması karara bağlandı.

Toplantıya Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Teşkilat Sorumlusu Gazi Kılıçparlar ile İlim Hikmet Vakfı yetkilileri de katıldı.

Toplantıda ayrıca İyilikder çalışmalarının eğitim ve kalıcı etkilere dönüşerek insana dönüşmesi yönlerinden etkileri de ele alındı.

Malatya bölge toplantısı ise 25 Mart 2018 Pazar günü İyilikder Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bahar’ın katılımıyla Malatya Meşale Der’de yapıldı.

Toplantıda Malatya, Elazığ ve Trabzon temsilcilikleri hazır bulundu. Gerek Malatya içerisindeki temsilcilikler gerekse Elazığ ve Trabzon temsilcilikleri tarafından yürütülen faaliyetlerin ele alındığı toplantıda, İyilikder temsilcilikleri bulunmayan illerde faaliyet yapılması kararı alındı.

Kadın temsilcilerin de hazır bulunduğu toplantıda ayrıca yetim çalışmaları da ele alındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz