Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İYİLİKDER Malatya temsilcileri Malatya’da ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttı

İYİLİKDER Malatya temsilcileri Malatya’da ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttı

0
İYİLİKDER Malatya temsilcileri Malatya’da ihtiyaç sahiplerine yardım dağıttı

Aylık düzenli olarak dağıtılan Mayıs ayı gıda paketleri İYİLİDER temsilcileri ve gönüllüleri tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

 

İYİLİKDER Malatya temsilcilerinden Mehmet Yel, Suriyeli mültecilere yardım götürürken Türkiyeli yoksulları unutmadıklarını ifade ederek, “yardım dağıtılırken önceliğimiz kapı komşumuzundur” dedi.

Hayırsever vatandaşlarımızın derneğimize ihtiyaç sahiplerine ulaştıralım diye emanet ettikleri gıda ve giyecek yardımlarını dağıtırken çok hassas davranıyoruz. Suriyeli, Arakanlı, Afrikalı insanlara yardım götürürken burnumuzun dibindeki Malatyalı, Türk vatandaşı kardeşlerimizi de asla ihmal etmiyoruz. Bu kapsamda yardım dağıtırken dört bölgeye ayırdığımız Malatyalı ihtiyaç sahibi ailelere Mayıs ayı yardımlarını teslim ettik. Bu manada yardımlara katkıda bulunan tüm iyilikseverlere, İYİKLİDER Malatya temsilcileri olarak teşekkür ediyoruz. Rab’bim iyiliklerini kabul etsin” şeklinde konuştu.