İyilikder Kışlık Kıyafet Yardımı Sona Erdi

0
212

İyilikder Gaziantep Şubesi’nin Gaziantep genelinde bulunan 32 okuldan ihtiyaç sahibi öğrenciler için başlattığı kışlık kıyafet yardımı sona erdi.

İyilikder Gaziantep Şubesi’nin Gaziantep genelinde bulunan 32 okuldan 1000 ihtiyaç sahibi öğrenci için başlattığı kışlık kıyafet yardımı sona erdi. 26 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında yapılan yardımlar İyilikder Gaziantep Şubesi Yardım Koordinasyon Merkezinden yapıldı.

Anadolu Öğrenci Birliği Yüksek Öğrenim Biriminden üniversite öğrencilerinin de destek verdiği yardımlarda okullardan gelen öğrenciler önce konferans salonuna alındı. Burada İyilikder ve Bülbülzade Vakfı’nın tanıtım filmleri izletildi. Ardından bilgi yarışmaları ve çeşitli oyunlar oynandı. Yarışma sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. Daha sonra yüz boyama kısmına geçildi. Bu bölümde öğrencilerin yüzlerine istedikleri figürler çizilerdi.

Öğrencilerle yapılan bir diğer eğlence ise çiçek dikim etkinliği idi. Burada ağabey ve ablalarıyla birlikte saksılara çiçek diken öğrencilere diktikleri çiçekler hediye edildi.

Ardından giyim mağazasına gelen öğrenciler burada istedikleri kıyafetleri seçerek almanın mutluluğunu yaşadılar. Öğrencilere mağazada; ayakkabı, pantolon, kazak, mont, çorap ve çamaşır verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.