Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İyilikder Gaziantep Şubesi Ev Ziyaretleri Düzenliyor

İyilikder Gaziantep Şubesi Ev Ziyaretleri Düzenliyor

0
İyilikder Gaziantep Şubesi Ev Ziyaretleri Düzenliyor

İyilikder Gaziantep Şubesi ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ederek maddi yardımların yanında manevi destekte de bulunuyor.

İyilikder Gaziantep Şubesi geçtiğimiz günlerde düzenlediği organizasyonla 100 Suriyeli aileyi evlerinde ziyaret ederek 3'er adet battaniye, ekmek, piliç ve lahmacun dağıttı. İlimizin ücra köşelerinde yaşam mücadelesi veren Suriyeli aileleri evlerinde ziyaret eden İyilikder yardım gönüllüleri ailelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, maddi yardımların yanında manevi destekte de bulundu.

 

Öte yandan İyilikder Gaziantep Şube Yönetimi ilimizde yaşayan 3 yetim aileyi evlerinde ziyaret etti. İyilikder Gaziantep Şube Başkanı Talip Çelik ve yönetim kurulu üyeleri Hanife Demir, Meryem Yılmaz ve Mehmet Kırıcı'dan oluşan heyet yetim aileleri evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ziyaret edilen ailelere; çay, şeker, reçel, zeytin, fındık kreması, tavuk, yağ, bulgur, simit, fasulye, mercimek, bulaşık deterjanı ve çamaşır deterjanından yardım paketleri verildi.

 

İyilikder Gaziantep Şubesi yetim ailelere sadece maddi destekle yetinmeyip çocuklar için akademik destek programları, yetişkinler için ise aile eğitim seminerleri düzenliyor.