Ana Sayfa Genel İyilikder Ramazan Bayramlaşması Yapıldı

İyilikder Ramazan Bayramlaşması Yapıldı

0
İyilikder Ramazan Bayramlaşması Yapıldı

İyilikder Yönetim Kurulu’nun Bayramlaşması  Gerçekleşti

İyilikder Ramazan Bayramlaşması Zoom üzerinden gerçekleşti.  Bayramlaşmaya İyilikder yönetimiyle birlikte Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, Anadolu Platformu İstişare Kurulu Üyesi Ramazan Kayan ve Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir katıldı.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, İyilikder yönetiminin bayramını “Sizin ortaya koymuş olduğunuz imkanlarla fırsatlarla bu çalışmayı ülke geneline, güzel ve iyi günlere taşıma adına bayramınızı tebrik ediyorum” diyerek kutladı. “Bu bayramın imanda sebat edenlerin, barışın, esenliğin yani islamın bayramı olduğu hissiyatını sevincimizle birlikte yansıtmamız gerekiyor.” diye konuşan Şengöz, “İyiliğin yaygınlaşması kısmında özelliklede düşünceye iyiliği taşımak gerekiyor. Bir zihin oluşturulması, bunun kültürünün oluşturulması gerekiyor” dedi ve Anadolu Platformu olarak da destek verildiğini belirterek birlikte iyi günlerin geleceğini vurguladı.

İstişare Kurlu Başkanı Zekeriya Şengöz’den sonra söz alan Platformu İstişare Kurulu Üyesi Ramazan Kayan konuşmasında, Covid-19 sürecinde insanı önemseyen sağlık dünyasına ve İyilikder başta olmak üzere yardım kuruluşlarına teşekkür etti. Kayan, “İslam coğrafyasının ortaya koymuş olduğu onurlu duruşu gelecekle ilgili umutlarımızı besledi” dedi. Bayramlaşmada; mazlumların duasına konuk ve onların sofrasına misafir olunarak, Allah’ın  kaza ve belayı bertaraf  ettiğine dikkat çeken Anadolu Platformu İcra Kurlu Başkanı Turgay Aldemir, “İyilikder’in yardım çalışmalarıyla bir çok acı ve keder sarıldı . Şimdi bu yararlı iyileştirmek ve tekrar yeni yaraların açılmaması, yeni kavgaların yeni mağduriyetlerin derinleşmeden önlenmesi için daha fazla gayret etmemiz lazım” dedi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.