Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Eğitim ve Yardımlaşma Derneği İyilikder Bayram Coşkusunu Suriye’ye Taşıdı

İyilikder Bayram Coşkusunu Suriye’ye Taşıdı

0
İyilikder Bayram Coşkusunu Suriye’ye Taşıdı

İyilikder Suriye’nin 4 şehrinde düzenlediği Kurban Organizasyonuyla kesilen kurbanları yoksul halka dağıtarak bayram coşkusunu Suriye’ye taşıdı.

İyilikder Suriye’de düzenlediği Kurban Organizasyonu ile ülkemizden gönderilen kurban hisselerini 4 şehirlerde keserek bayram coşkusunu Suriye’ye taşıdı. İyilikder 2015 Suriye Kurban Organizasyonu kapsamında geçen yıllarda olduğu gibi kesilen kurban hisselerini buradaki yoksul halka dağıttı. Kurban organizasyonuna Anadolu Platformu Suriye Koordinatörü Mahmut Kaçmazer ve beraberindeki İyilikder gönüllüleri katıldı. İyilikder heyeti kesim yapılan bütün şehirlerde kurban yerlerini bizzat ziyaret ederek kesimlerin ve dağıtımların amacına uygun olarak yapılmasını sağladı.

İyilikder gönüllüleri, başta Halep Merkez, Azez, Telrafat, Mare,a olmak üzere toplam 4 şehirde bağışlanan kurban hisselerini keserek halka dağıttı.

Organizasyon ile ilgili bilgi veren Anadolu Platformu Suriye Koordinatörü Mahmut Kaçmazer; İyilikder olarak düzenledikleri kurban organizasyonu ile kesilen kurbanları yoksul halka dağıttıklarını belirterek; “Kardeşliğimizin gereği olarak savaş mağduru halka yardım yapmaya devam edeceğiz. Allah tüm kardeşlerimizin kurbanlarını kabul etsin.” dedi.

Tüm Galeriyi Görüntülemek için Tıklayınız…