İyilikder 2. Uluslararası STK Fuarı’na Katıldı

0
306

İyilikder, 09-10 Aralık 2017 tarihinde İstanbul’da yapılan 2. Uluslararası STK Fuarı’na katılarak tanıtım gerçekleştirdi.

İDSB ve TGTV tarafından koordine edilen, İslam dünyası STK’larının bir araya geldiği ve İyilikder’in de katılımcı olduğu 2. Uluslararası STK Fuarı sona erdi.

09-10 2017 tarihinde İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde yapılan fuarın açılışı İslam Dünyası STK’ları Birliği Genel Sekreteri Ali Kurt’un konuşması ile başladı. İki gün boyunca konferans alanında STK başkanları, milletvekilleri ve bakanların da konuşma yaptığı fuarda birlik mesajı verildi.

160’ın üzerinde sivil toplum kuruluşu ile devlet kurumlarının katıldığı fuara İyilikder yönetiminin yanı sıra proje tanıtımlarını gerçekleştiren İyilikder temcilcileri de katıldı.

İyilikder standını ziyaret eden misafirlerle sohbet edilerek projelerin tanıtımı yapıldı. Ayrıca diğer STK stantları da ziyaret edilerek yetkililerle görüş alışverişinde bulunuldu.

Yoğun bir katılımın olduğu fuarda İyilikder projeleri diğer katılımcılara aktarıldı ve proje tecrübeleri paylaşılarak çok sayıda işbirliği kararı alındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz