Ana Sayfa Kuruluşlar İyilik Yolu Devam Ediyor

İyilik Yolu Devam Ediyor

0
İyilik Yolu Devam Ediyor

Vuslat Tv Suriye kıyamına destek olmak amacıyla 2 yıldır yayınladığı ‘İyilik Yolu’ programı ile takdir topluyor.

Merkezi Malatya’da bulunan Anadolu’da Vuslat Tv Suriye kıyamına destek olmak amacıyla 2 yıldır  her Çarşamba saat 21.30’da yayınladığı ‘İyilik Yolu’ programı ile takdir topluyor.

Suriye’ye yardım yapan dernekler arasında önemli bir yer tutan Anadolu Platformu üyesi İyilikder Malatya Temsilcisi ve Malatya Meşale Derneği yardım komisyonu başkanı Mehmet Gürbüz’ün hazırlayıp sunduğu ‘İyilik Yolu’ programı Suriye’de yaşayan mazlumlara yardım eli uzatan nadir TV programlarından biri.

Bugüne değin, sadece Malatya’dan 38 insani yardım malzemesi taşıyan tırın Suriye’ye ulaştırıldığını söyleyen program yapımcı ve sunucusu Mehmet Gürbüz, 500 bin TL tutarında da nakdi yardımı yine Suriye mazlumlarının yaralarını sarmak adına topladıklarını belirtiyor.

Nitelikli bir yayın stratejisi ile görsel medya alanında hizmet veren Anadolu’da Vuslat Tv genel müdürü Birol Cengiz’de: “Sayıları hızla artan medya organları arasında ilkeli yayıncılık ve insanı merkeze alan bir anlayışı benimsedik. Değerlerinden taviz vermeyen dünden yarına bir iletişim köprüsü olmayı hedefleyen bir yayıncı kuruluş yapımız var. İnşaallah bu vasfımızı koruyarak insanımıza faydalı olmayı sürdüreceğiz” şeklinde görüşlerini belirtiyor.

Türksat 3 A 12685 (H) YATAY Sembol: 30.000 uydu frekansından yayın yapan Malatya merkezli Vuslat Tv‘nin yayınları 42 ülkeye ulaşmakta…