Ana Sayfa Genel İyilik Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı

İyilik Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı

0
İyilik Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı

İyilik Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Toplantı Kur’an-ı Kerim tilaveti, İyilik Derneği tanıtım videosu ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bahar’ın selamlama konuşması ile başladı. Konuşmasında dernek faaliyetleri, kuruluşundan itibaren yapılanlar yurt içi yurt dışı çalışmalar ilgili bilgiler verdi, katkıda bulunanlara teşekkür etti ve hak helalliğinde bulundu. Daha sonra Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve Anadolu Platformu Denetleme Kurulu Başkanı Ramazan Kayan konuşmalarını gerçekleştirdi.

Selamlama konuşmalarının ardından yeni yönetim için Bayram Babacan başkanlığında Divan Kurulu oluşturuldu. Oylamaların ardından İyilik Derneği’nde yeni dönemde görev yapacak olan Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu asil ve yedek üyeleri ve dernek başkanı seçimleri gerçekleştirildi.

Yapılan seçimlerin ardından daha önce dernek bünyesinde görev yapan yöneticilere, tüm Türkiye temsilcilerine ve çalışanlara plaket takdimi yapıldı.
Yeni dönem için başkan seçilen Ahmet Turan Koçer’in İyilik Derneği’nin önümüzdeki üç yılda yapılacak olan çalışmalarla ilgili verdiği bilgiler ve yeni dönemin vizyonuyla ilgili yaptığı kapanış konuşmasıyla genel kurul toplantısı sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.