Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı İstikrar Spor Kulübünden 8 Dalda Spor Kursu

İstikrar Spor Kulübünden 8 Dalda Spor Kursu

0
İstikrar Spor Kulübünden 8 Dalda Spor Kursu

İstikrar Spor Derneği çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor.

İstikrar Spor Derneği insanlarımızın en az bir spor dalı ve bir sanat dalında kendilerini yetiştirmeleri gerektiği düşüncesiyle çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor.

İstikrar Eğitim Gençlik ve Spor Derneği insanlarımızın en az bir spor dalı ve bir sanat dalında kendilerini yetiştirmeleri gerektiği düşüncesiyle çeşitli spor dallarında kurslar düzenliyor. Judo, Futbol, Voleybol, Fitness, İzcilik, Yüzme, Masa Tenisi ve Basketbol dallarında düzen kurslara yaş sınırlaması olmaksızın tüm insanlarımız katılabiliyor. Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Komplesi yerleşkesi içerisinde faaliyet gösteren İstikrar Eğitim Gençlik ve Spor Derneği bünyesinde yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, fitness salonu ve uzak doğu sporları için tahsis edilen salon bulunuyor. 

Kurslara katılmak ve salonları görmek için derneğin Güneykent Mahallesi 221 Nolu Cadde 230 Nolu Sokak Şahinbey/Gaziantep adresine bulunan merkezine gelebilir veya 0(342) 360 93 33 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.