Ana Sayfa Kuruluşlar İstanbul'dan Altınoluk'a Gezi

İstanbul'dan Altınoluk'a Gezi

0
İstanbul'dan Altınoluk'a Gezi

Maltepe Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Çevre Derneği her yıl düzenlediği gezilerinin bu yıl 8.sini Balıkesir’in Altınoluk ilçesine düzenledi. Geniş katılımlı program beğeni topladı.

Anadolu Platformu üyelerinden İstanbul Maltepe’de bulunan Maltepe Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Çevre Derneği 01-03 Haziran 2013 tarihleri arasında Osman SÜNGÜ hocamızın da katılımı ile 8. geleneksel Balıkesir Altınoluk gezisini düzenledi.

Kaz dağları ile ünlü deniz kenarındaki Altınoluk Beyza otelde 3’er kişilik odalara yerleşme ile başlayan gezi  içilen çaylar eşliğinde yenilen yemekler derin muhabbetler yapıldı. Bolca oksijenli havanın verdiği dinçlik sayesinde yorgunluk hissi duymadan programa devam eden katılımcılar mutlu anlar yaşadılar.

2012-2013 Eğitim sezonunda yaptığı katkılardan dolayı Osman Süngü Hocamıza ve Vural İnce abimize plaketlerinin verilmesiyel duygulu anlar yaşandı.

Gezide voleybol turnuvası, yüzme ve sohbetler yapıldı.

Sonuç itibariyle amacına uygun ve bol verimli bir gezi programı gerçekleşmiş oldu. Katılımcılar arasında diyalog ve samimiyetin pekiştirilmesi ve birlikte hareket etme ruhunun oluşmasına katkı sağlanmış oldu.

Katılımcılar arasında iletişimin güçlendiği program sonrasında memnuniyetlerini dile getiren misafirler böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için dernek yönetici ve gönüllülerine teşekkür ettiler.