İstanbul Kitap Kahve Kitap Mezatı Günleri

0
193

İstanbul Kitap Kahve’nin ev sahipliğinde düzenli bir şekilde devam eden Kitap Mezatı sayesinde kütüphanenizi daha da zenginleştirebilirsiniz.

İstanbul Kitap Kahve kültürel hizmetler kapsamında bir süredir kitap alıcılarına ve kitap satıcılarına ev sahipliği yapıyor. Her hafta cuma günü akşamları yapılan mezatlarda yüzlerce kitap açık artırma usulüyle kitapseverlerle buluşuyor.

Gülistan Sahaf tarafından düzenlenen mezatta her tür ve kategorideki kitaplar tanıtılarak açılış fiyatı belirleniyor ve fiyatın alıcılar tarafından yükseltilmesi bekleniyor. En yüksek fiyatı veren kitabı satın alıyor ve böylece kütüphanesindeki kitapların sayısını arttırıyor ve kitapçılarda bulamadığı bazı eski ve nadide kitaplara da sahip oluyor.

Kitap Mezatı sayesinde eski, özel baskı, ilk baskı, imzalı ve nadiren bulabileceğiniz kitapları normal değerinden daha ucuza satın alabilirsiniz. Alamasanız da hiçbir yerde kolay kolay göremeyeceğiz eski kitapları burada görebilir, bu güzel havayı soluyabilirsiniz.

Mezatlar sayesinde okumaya ilgi duyan birçok kişiyle tanışabilir, eğlenceli bir şekilde dileğiniz eserleri alabilirsiniz. Tabii ki tüm bunları yaparken İstanbul Kitap Kahve’nin o enfes tavşan kanı çayını da keyifle yudumlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz