Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı İstanbul AÖB Öğrencileri Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

İstanbul AÖB Öğrencileri Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

0
İstanbul AÖB Öğrencileri Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

AKDAV, Erdemli Nesil Derneği, AÖB Avrupa İstişare Grubu ve ortaöğretim öğrencilerinden oluşan heyet Bülbülzade Vakfı’nı ziyaret etti.

Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Erdemli Nesil Eğitim Kültür Sanat Derneği, Anadolu Öğrenci Birliği Avrupa İstişare Grubu ve ortaöğretim öğrencilerinden oluşan 30 kişilik heyet Bülbülzade Vakfı’nı ziyaret etti.

30 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyarette öğrenciler, Bülbülzade Vakfı’nın tanıtım filmini izleyerek vakıf başkanı Turgay Aldemir ile hasbihal etti. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir öğrencilere; Bülbülzade Abdullah Edip Efendi’nin Anteb’in kurtuluşunda yüklendiği misyon ve Bülbülzade Vakfı’nın eğitim, kültür, gençlik, kadın ve Suriyelilere dönük çalışmaları ile Bülbülzade Kurtuluş Ormanı hakkında bilgiler verdi.

Hasbihalin ardından öğrenciler Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini gezdi. Ziyaret Bülbülzade Vakfı önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.