Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği İş-Kur’un İşverenlere Sağladığı İmkânlar

İş-Kur’un İşverenlere Sağladığı İmkânlar

0
İş-Kur’un İşverenlere Sağladığı İmkânlar

ANESİAD Gaziantep Şubesi, İş-Kur’un işverenlere sağladığı imkânları konuşmak üzere Çalışma ve İş Kurumu Gaziantep İl Müdürü Siraç Ekin ile söyleşi programı düzenledi.

Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Gaziantep Şubesi, İş-Kur’un işverenlere sağladığı imkânları konuşmak üzere Çalışma ve İş Kurumu Gaziantep İl Müdürü Siraç Ekin ile söyleşi programı düzenledi.

Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği Gaziantep Şubesi, üyelerine yönelik eğitim programlarını sürdürüyor. Daha önce tanışma toplantısı ve Müslüman'ın Ekonomik ve Sosyal Kimliği gibi konferanslar düzenleyen ANESİAD Gaziantep Şubesi, son olarak İş-Kur’un işverenlere sağladığı imkânları konuşmak üzere Çalışma ve İş Kurumu Gaziantep İl Müdürü Siraç Ekin ile söyleşi programı düzenledi.

9 Ocak Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda düzenlenen söyleşi programına ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

Programa ANESİAD tanıtım filminin izlenmesi ile başladı. Ardından programın açılış konuşmasını ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar yaptı. Hamallar konuşmasında ANESİAD tanıtım filmini izleyince aklına Hilful Fudul yapılanmasının geldiğini belirterek; “Bizler İşadamları olarak, sanayiciler olarak Allah’ın nimetle imtihan ettiği insanlarız. Varlıkla imtihan, yoklukla imtihandan zordur. Bizler hep birlikte ortak bir duruş sergileyerek haksızlıklara karşı koyabiliriz. Bugün burada 2016 yılının ilk programını yapıyoruz. İnşallah ayda bir, 15 günde bir bu tür programlar yapacağız.” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Çalışma ve İş Kurumu Gaziantep İl Müdürü Siraç Ekin, İş Kur’un işçi ve işverenlere sunduğu imkânlardan bahsettiği konuşmasını gerçekleştirdi. Sunumun ardından dinleyicilerden gelen soruları cevapladı.

Programın sonunda ANESİAD Gaziantep Şube Başkanı Yunus Atilla Hamallar tarafından gecenin anısına Çalışma ve İş Kurumu Gaziantep İl Müdürü Siraç Ekin’e plaket takdim edildi.