İmrahor’da Piknik Sefası

0
144

Fıtrat Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, geleneksel olarak düzenlediği piknik bu yıl 19 Haziran Pazar günü Arnavutköy Belediyesi İmrahor Piknik Alanında yapıldı.

Fıtrat Derneği gönüllülerinin ailece katıldığı piknik çok keyifli geçti. Ramazan Kayan Hocanın da teşrif ettiği piknikte gönüllüler bir arada olmanın heyecanını yaşadılar. Birebir sohbetlerin, hasbihallerin olduğu piknikte, çocuklar, gençler, bayanlar ve yetişkinler temiz havanın ve hoş ortamın tadını çıkardılar. Voleybol turnuvasının yapıldığı piknikte turnuva da birinci olan takıma sürpriz bir ödül verildi. Aldıkları ödülün heyecanı ile paketi açan yarışmacılar karşılarında bir karpuz görünce gülüşmeye başladılar.  Sonrasında kazandıkları karpuzu ikram ederek ödülü dostlarıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar. Piknikte sabah kahvaltısını ailece yapan gönüllüler, öğle namazı sonrası Ramazan Kayan hocanın sohbetinden istifade etme şansı buldular.

Misafirler yemek ikramı olarak Fıtrat Derneği’nin vazgeçilmez piknik yemeği olan meşhur Mehmet Ustanın ızgara köftesini yediler.  Yoğun katılımlı piknik İkindi namazını müteakip sona erdi.

foto galeri için tıklayın