İLSANDER’e Ziyaret

0
İLSANDER’e Ziyaret

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği’ni Ziyaret Etti

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Teşkilat Başkanı ve Adana Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ve beraberindeki heyet, 15 Aralık Pazar günü Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Dernek Yönetim Kurulu ,Ortaöğretim Birimi, Öğretmen Birimi, EKE Birimi, Semt Birimi ,Akadder, Anesiad, AÖB Temsilcilikleri ve gönüllüleriyle hasbihal edildi.

İLSANDER Veli ABA Konferans Salonunda katılımcılara hitap eden Turgay Aldemir, aileye ve aile merkezli eğitim ve davet çalışmalarının önemine dikkat çekti. Hayatın dinamik olduğunu statik duruşun hayatı da durağanlaştırdığını vurgulayan Aldemir, “Dilimizi ve söylemlerimizi gözden geçirerek olumsuz örneklerden kaçınmalı, imkanlarımızı, iyi ve olumlu örneklerimizi çoğaltmalıyız” diyerek işimizin toplumla olduğunu, çalışmaların bir imkan ve rızk olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.