Ana Sayfa Kuruluşlar İlsander’e akademik camiadan ziyaret

İlsander’e akademik camiadan ziyaret

0
İlsander’e akademik camiadan ziyaret

OKÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer Kayadelen ve Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Halef Dizlek İLSANDER’i ziyaret etti.

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği’ne akademik camiadan ziyaretler devam ediyor.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer Kayadelen ve Dekan Yardımcısı OKÜ SEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halef Dizlek 13 Aralık’ta İLSANDER’i ziyaret etti.

İLSANDER Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dağ ziyaretle ilgili, “Akademik camia ile sivil toplum kuruluşları koordineli çalışmalıdır. Akademisyenlerin pratik hayattan ve sorumluluk alanlarından uzak durmaları ülkemiz ve insanlık için büyük bir kayıp ve vebaldir. Sizler gibi akademisyenlerin gönül coğrafyamıza ve bilginin ahlakına büyük katkıları olacaktır. Ziyaretinizden ziyadesiyle memnun olduk” dedi.

Prof. Dr. Cafer Kayadelen ise, “Sizlere iade-i ziyarette bulunmak bizim için bir sorumluluktu. Bunu yerine getirmek memnuniyet verici. Sizlerin çalışmalarına dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince destek vermeye hazırız. Yeni bir medeniyetin kurulması için akademisyenler olarak sizlerle koordineli çalışmak için gayret gösteriyoruz. Sıcak ev sahipliğinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret sırasında, İLSANDER Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bulut, dernek gönüllüleri, Necati Karataş, Nihat Karademir ve Yunus Eren de hazır bulundu.