Ana Sayfa Kuruluşlar İlsander Sertifikalarını Verdi

İlsander Sertifikalarını Verdi

0
İlsander Sertifikalarını Verdi

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği Aile Eğitimi Komisyonu tarafından 19 Mayıs 2013 Pazar günü Çiftmazı Mesire Alanı’nda Aile Eğitimi Katılım Belgesi Dağıtım Töreni düzenlendi.

Aile Eğitimi Programını takip eden ailelerin katıldığı program, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. İl-san Der Aile Eğitimi Komisyonu Üyesi Fatih SEVMEZ, iki yıldır devam eden program hakkında bilgilendirme yaptı.

Programın açılış konuşmasını İl-san Der Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dağ yaptı. Dağ, “İki yıldır iki haftada bir Pazar günleri Aile eğitimi programına büyük bir fedakârlık örneği göstererek katılan 18 aileye ve programlarda sunum yapanlara teşekkür ediyorum. Toplumu ve toplumun temel dinamiği olan aile kurumunun ifsad edilmeye çalışıldığı bu dönemde sizler, huzurlu bir ailenin nasıl oluşturulması gerektiği konusunda seminerler aldınız ve aldığınız bu bilgileri hayatınızda uygulamaya gayret ettiniz. ‘Vahiy Nesli’ni yetiştirme amacıyla hareket ettiniz. Özellikle seminerlerde vurgulanan ‘Değerler Eğitimi’ konusunda bilinçlendiniz ve ailelerinizde bunları uygulayarak ‘örnek aile modeli’ oluşturdunuz. Vereceğimiz bu Katılım Belgelerini evinizin en müstesna yerine asınız. Hepinize ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Program, Katılım Belgelerinin dağıtımı ve katılımcılara verilen sürpriz hediyelerle neticelendi.