Ana Sayfa Kuruluşlar Akdeniz Eğitim Sağlık ve Yardımlaşma Derneği İlsander Ortaöğretim Öğrencileri Akdeniz Derneği’ni Ziyaret Etti

İlsander Ortaöğretim Öğrencileri Akdeniz Derneği’ni Ziyaret Etti

0
İlsander Ortaöğretim Öğrencileri Akdeniz Derneği’ni Ziyaret Etti

“Kardeşlik Buluşmaları Programı” kapsamında Osmaniye İl-San-Der ortaöğretim öğrencileri Akdeniz Derneği’ne ziyarette bulundu.

Anadolu Platformu 12.Bölge Ortaöğretim Komisyonu’nun “Kardeşlik Buluşmaları” adı altında başlatmış olduğu günü birlik gezi ve ziyaret programı kapsamında Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği Ortaöğretim Komisyonu Öğrencileri Akdeniz Derneği’ni ziyaret etti.

 

Dernek merkezinizde karşılıklı hasbihal ve öğle namazının eda edilmesinin ardından yemek ve çay faslı ile program devam ederken, daha sonra Adnan Menderes Bulvarı sahil şeridinde gezi turuna çıkan öğrenciler Mersin 1.Kitap Fuarını ziyaret ederek kitap ve çeşitli yazarlar ile buluşma imkanı buldular.

 

Programda hazır bulunan ve öğrencilere eşlik eden Akdeniz Derneği yönetim kurulu üyesi Murat Özkaya, bu tür etkinliklerin geleceğimizin teminatı ve geleceği inşa edecek olan gençlerimizin, medeniyet inşası sürecinde birlikte fikir alışverişi ve istişare etme imkanının yanı sıra, bir birlerini yakından tanıma aralarındaki sevgi ve saygıyı çoğaltma dostluk ve kardeşliğinin pekişmesi açısından büyük önem arz ettiğini belirterek, programda emeği geçen herkese ve programa katılan öğrencilere teşekkürlerini iletti.

 

Mersin ve Osmaniye ortaöğretim öğrencilerinin kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği etkinlik karşılıklı ziyaretlerin devamı dilekleriyle sona erdi.