Ana Sayfa Kuruluşlar Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği İLSANDER “Gençlik ve Aile” Programı Düzenledi

İLSANDER “Gençlik ve Aile” Programı Düzenledi

0
İLSANDER “Gençlik ve Aile” Programı Düzenledi

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği, yazar Abdulkadir Tunçer’in katılımıyla “Gençlik ve Aile” konulu bir söyleşi programı düzenledi.

Osmaniye İlim Sanat ve Kültür Derneği (İLSANDER) tarafından yürütülen, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen Fuat Sezgin Kitap Kahve Projesi kapsamında yazar Abdulkadir Tunçer’in katılımıyla 23 Mart 2019 tarihinde “Gençlik ve Aile” konulu bir söyleşi programı gerçekleştirildi.

İnteraktif bir ortamda gerçekleşen program dinleyenler tarafından ilgiyle takip edildi. Söyleşi sonrası Kitap Kahvede okur-yazar buluşması çerçevesinde gençlerin sorularını cevaplandıran yazar Abdulkadir Tunçer, kitaplarını imzaladı.

Ülkemizde yaşayan her insanı, toplumsal ve bireysel ahlaka karşı duyarlılığa ve farkındalığa davet eden Tunçer, özellikle kitabımız Kur’an ve peygamberimiz Hz. Muhammed’in örnek yaşamından yeterince haberdar olunmamasının getirdiği toplumsal ve psikolojik sorunların toplumu etkilediğini, beşeri münasebetlerdeki mutluluğun sevgi, saygı, ilgi, bilgi ve sabırla sağlanabileceğini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.